"Piibli prohvetikuulutused lihtsalt ja selgelt" - 14-osaline videoseminar.

Treiler
3. osa – “Hoiatus”
6. osa – “Võltsing
9. osa – “Hävitus”
12. osa – “Jääk”
1. osa – “Ettekuulutus”
4. osa – “Jumala tee”
7. osa – “Haud”
10. osa – “Metsalise märk”
13. osa – “Uus elu”
2. osa – “Ajamärgid”
5. osa – “Tõeline pitser
8. osa – “Päästmine”
11. osa – “Hoor”
14. osa – “Suur võitlus”

Kümme aastat tagasi kohtus Cami Oetman Jumalaga ja tema elu muutus alatiseks. Ta oli edukas ettevõtja ning see muutus ei olnud lihtne. Kuid tõed, mida Cami jagab käesoleval seminaril olid nii olulised, et ta teadis, et iga inimene, kõikjal maailmas, peab kogema Jeesuse armastust samamoodi, nagu tema.

Kolme aasta jooksul on ta pidanud 350 Piibli ettekannet. Täna, töötades Adventist World Radio asepresidendina, reisib Cami kõikjal maailmas, et dokumenteerida imesid, mis juhtuvad siis, kui inimesed annavad oma südame Jeesusele.

Sa võid arvata, et Piibli prohvetikuulutusi ei ole võimalik mõista ning ka Cami arvas nii. Kaks aastakümmet oli ta osa modellindusest – nii kaamera ees kui taga. Ta on kasutanud oma magistriõpinguid sotsiaaltöös, et hoolitseda haigete eest hospiitshaiglates. Ning seejärel alustas ta edukat jaemüügiäri. Kuid keegi ei tea, mis juhtub siis, kui neil on päris kogemus Jumalaga!

Ma usun, et see on kõige tähtsam sõnum, mida inimesed peavad käesoleval aastal teadma. Ma hindan seda võimalust ja olen rõõmus, et saan jagada imelist lootust ja rahu, mida võime leida Piiblist. Ootan sind liituma!


Mida ma õpin?

Võta seda, kui Piibliuurimise ja Piibli prohvetikuulutuste meistriklassi. Kui sa pole kunagi Piiblit avanud või ka siis, kui sa oled Piiblit uurinud kogu elu, leiad siit midagi uut!

Vaadates Piibli ilmutusraamatut ja Taanieli raamatut ning teisi Piibli raamatuid, leiad, et Piibel ise võib avada prohvetikuulutuste saladused. See muudab kõik selle, mis on olnud selles raamatus segane ja arusaamatu selgeks ja mõistetavaks. Tegelikult võib Ilmutusraamat peale seda kursust saada sinu jaoks Piibli lemmikraamatuks!

Kuid eelkõige mõistad paremini Jeesuse armastust sinu vastu ning teie suhe saab veelgi lähedasemaks.

Kellele see kursus on mõeldud?Inimestele, kes otsivad selgust selles, kuhu see maailm läheb!Inimestele, kes otsivad vastuseid maailma kõige olulisematele põhjusteleNeile, kes tahavad paremini mõista Piiblit ja Piibli prohvetikuulutusi!Igaühele, kes igatseb lähemat suhet Jeesusega.


SELLE KURSUSE LÄBIMISEL…

  • … võid mõista paremini Piibli prohvetikuulutusi
  • … võid leida vabaduse, tervise ja lootuse Jeesuses
  • … võid leida ühenduse ülemaailmse kogukonnaga
  • … võid arendada lähemat suhet Jeesusega.